O nás

Dovoz nových a zánovných áut zo zahraničia, predovšetkým z krajín kde sa o autá dobre starajú a pravidelne servisujú.

Spoločnosť CARSonline Slovakia s.r.o, bola založená v roku 2022. Je dcérskou spoločnosťou firmy PEGA CAR s.r.o, ktorá bola založená v roku 2010 a vybudovala si silné zázemie v dovoze áut. Našou hlavnou činnosťou je dovoz nových a zánovných áut zo zahraničia, predovšetkým z krajín kde sa o autá dobre starajú a pravidelne servisujú. Vďaka tomu, vieme zabezpečiť kvalitu dovezených áut, deklarovať pravdivosť najazdených kilometrov a zároveń poskytovať garanciu skutočných kilometrov. Vďaka dlhoročným, dobrým obchodným vzťahom v zahraničí vám vieme zabezpečiť, dovoz áut vo vysokej kvalite a zároveň garantovať dobrú cenu

Dovozom áut sme sa začali zaoberať hlavne z dôvodu značne nekvalitných áut, ponúkaných na tuzemskom trhu, ktoré sa vačšinou predávajú bez servisnej knihy, alebo bez servisnej histórie.

Nie sme predajcovia, ktorí predávajú ročne masy áut, my predávame menšie množstvo, ale dbáme na kvalitu a spokojnosť naších zákazníkov čo potvrdzujú naše referencie. Neustále rožširujeme naše služby, aby sme pre naších zákazníkov urobili maximum a dosiahli, tak ich spokojnosť z našou firmou. Sme firma, ktorá sa každým rokom posúva vpred, inovuje, dbá na serióznosť, kvalitu a buduje si tak dobré meno.

Po dovoze vášho auta, naše služby nekončia, práve naopak, ponúkame Vám kompletnú starostlivosť o vaše auto.

Sledujte nás

Čo hovorí náš CEO

"
Kvalita nie je nikdy náhoda; je to vždy výsledok vysokého nasadenia.
0

rokov v

biznise

spokojných zákazníkov
> 0
rokov skúseností
> 0
Pobočka
0

Náš tím

  • Vysoká profesionalita
  • Prozákaznícky prístup
  • Flexibilita
  • Jazyková pripravenosť
  • Focus na cieľ

Často kladené otázky

Ak sa jedná o auto na objednávku pre Vás, podľa vášho želania, je potrebné zložiť prijateľnú zálohu najčastejšie vo výške 1.500 eur. Ak sa bude jednať o dovoz auta vo výške nad 15.000 €, tak výška zálohy sa prejedná pri podpísovaní objednávky. Na Slovensku sú firmy, ktoré si pýtajú aj 80% zálohu. Táto záloha je nutnosť, ktorú v žiadnom prípade nevieme obísť, lebo vozíme autá na mieru podľa Vášho vkusu a želania.

Našou zárukou je dobré meno našej firmy. Pôsobíme na trhu od roku 2010 a od nášho úpneho začiatku si budujeme dobré meno firmy a vytvárame veľké portfólio spokojných zákazníkov. Od začiatku nášho pôsobenia na trhu sa snažíme robiť našu prácu zodpovedne a s dobrým výsledkom.

S týmto prípadom sme sa ešte nestretli. Robíme všetko pre spokojnosť našich klientov a podrobne v rámci našich možností ich informujeme o stave vozidla. Ešte pred kúpou auta zákazníkom posielame fotografie auta s technickým popisom. Ak by ste však na aute našli niečo podstatné, závažné o čom sme Vás neinformovali, máte nárok na zľavu, alebo odstúpenie od zmluvy a vrátenie zálohy. Naši zákazníci sú s našou prácou a prístupom spokojní, o čom svedčia aj naše referencie

Ak si niečo objednáte, zaplatíte zálohu a my splníme všetko čo sme si zmluvne dohodli, nie je dôvod auto neprevziať. Vozíme skutočne dobré a poctivé autá, ktoré boli pravidelne servisované, majú jasný pôvod a zákazníkom dobre a dlho slúžia.

Záruka na pôvod a skutočný stav  kilometrov nami dovezeného auta je pre nás samozrejmosťou. Tiež dávame záruku na možné skryté vady. Garantuje Vám tiež, že Vaše nové auto prejde technickou a emisnou kontrolou.

Áno, zabezpečujeme.