Dovoz áut z Nemecka
priamo na vašu adresu v Banskej Bystrici

Pri hľadaní vášho ideálneho vozidla vám radi pomôžeme s našou špecializovanou službou dovozu áut z Nemecka priamo do Banskej Bystrice. Naším hlavným cieľom je uľahčiť proces nákupu vozidla našim klientom, minimalizovať ich starosti a zabezpečiť, aby ich nové auto dorazilo priamo k nim domov.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Naše služby sú komplexné. Zabezpečíme vám dovoz áut z Nemecka a ďalšie služby

Skúsený tím

Naši experti majú bohaté skúsenosti v oblasti dovozu áut a budú sa snažiť splniť vaše očakávania.

Individuálny prístup

Každý klient je pre nás jedinečný. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli nájsť vozidlo, ktoré presne vyhovuje vašim potrebám.

Spoľahlivosť a bezpečnosť

Zabezpečíme, aby každé vozidlo bolo dôkladne skontrolované a zabezpečené pre bezproblémové doručenie.

Čo môžete od nás očakavať:

black mercedes benz car on road during daytime

Ako to funguje

Začnite tým, že nám jednoducho pošlete svoje požiadavky týkajúce sa auta, ktoré chcete mať

Povedzte nám, čo potrebujete

Stačí nám poslať svoje požiadavky a preferencie týkajúce sa automobilu, ktorý chcete zakúpiť. Môžete nám uviesť značku, model, rok výroby, výbavu a ďalšie špecifikácie, ktoré sú pre vás dôležité.

My vykonáme vyhľadávanie

Naši skúsení agenti budú prehľadávať trh v Nemecku na základe vašich preferencií a nájdeme pre vás najvhodnejšie dostupné možnosti.

Doručenie priamo k vám

Po nájdení ideálneho vozidla sa postaráme o všetky formality a zorganizujeme prepravu vozidla priamo k vám domov do Košíc. Nemusíte sa starať o žiadne cesty ani komplikované procesy.

Často kladené otázky

Ak sa jedná o auto na objednávku pre Vás, podľa vášho želania, je potrebné zložiť prijateľnú zálohu najčastejšie vo výške 1.500 eur. Ak sa bude jednať o dovoz auta vo výške nad 15.000 €, tak výška zálohy sa prejedná pri podpísovaní objednávky. Na Slovensku sú firmy, ktoré si pýtajú aj 80% zálohu. Táto záloha je nutnosť, ktorú v žiadnom prípade nevieme obísť, lebo vozíme autá na mieru podľa Vášho vkusu a želania.

Našou zárukou je dobré meno našej firmy. Pôsobíme na trhu od roku 2010 a od nášho úpneho začiatku si budujeme dobré meno firmy a vytvárame veľké portfólio spokojných zákazníkov. Od začiatku nášho pôsobenia na trhu sa snažíme robiť našu prácu zodpovedne a s dobrým výsledkom.

S týmto prípadom sme sa ešte nestretli. Robíme všetko pre spokojnosť našich klientov a podrobne v rámci našich možností ich informujeme o stave vozidla. Ešte pred kúpou auta zákazníkom posielame fotografie auta s technickým popisom. Ak by ste však na aute našli niečo podstatné, závažné o čom sme Vás neinformovali, máte nárok na zľavu, alebo odstúpenie od zmluvy a vrátenie zálohy. Naši zákazníci sú s našou prácou a prístupom spokojní, o čom svedčia aj naše referencie

Ak si niečo objednáte, zaplatíte zálohu a my splníme všetko čo sme si zmluvne dohodli, nie je dôvod auto neprevziať. Vozíme skutočne dobré a poctivé autá, ktoré boli pravidelne servisované, majú jasný pôvod a zákazníkom dobre a dlho slúžia.

Záruka na pôvod a skutočný stav  kilometrov nami dovezeného auta je pre nás samozrejmosťou. Tiež dávame záruku na možné skryté vady. Garantuje Vám tiež, že Vaše nové auto prejde technickou a emisnou kontrolou.

Áno, zabezpečujeme.

Formulár pre záujemcu

Máte záujem o dovoz auta do Banskej Bystrici, vyplňte formulár záujemcu a my sa o všetko postaráme.


Vaše údaje