FAQ

Často kladené otázky

Ak sa jedná o auto na objednávku pre Vás, podľa vášho želania, je potrebné zložiť prijateľnú zálohu najčastejšie vo výške 1.500 eur. Ak sa bude jednať o dovoz auta vo výške nad 15.000 €, tak výška zálohy sa prejedná pri podpísovaní objednávky. Na Slovensku sú firmy, ktoré si pýtajú aj 80% zálohu. Táto záloha je nutnosť, ktorú v žiadnom prípade nevieme obísť, lebo vozíme autá na mieru podľa Vášho vkusu a želania.

Našou zárukou je dobré meno našej firmy. Pôsobíme na trhu od roku 2010 a od nášho úpneho začiatku si budujeme dobré meno firmy a vytvárame veľké portfólio spokojných zákazníkov. Od začiatku nášho pôsobenia na trhu sa snažíme robiť našu prácu zodpovedne a s dobrým výsledkom.

S týmto prípadom sme sa ešte nestretli. Robíme všetko pre spokojnosť našich klientov a podrobne v rámci našich možností ich informujeme o stave vozidla. Ešte pred kúpou auta zákazníkom posielame fotografie auta s technickým popisom. Ak by ste však na aute našli niečo podstatné, závažné o čom sme Vás neinformovali, máte nárok na zľavu, alebo odstúpenie od zmluvy a vrátenie zálohy. Naši zákazníci sú s našou prácou a prístupom spokojní, o čom svedčia aj naše referencie

Ak si niečo objednáte, zaplatíte zálohu a my splníme všetko čo sme si zmluvne dohodli, nie je dôvod auto neprevziať. Vozíme skutočne dobré a poctivé autá, ktoré boli pravidelne servisované, majú jasný pôvod a zákazníkom dobre a dlho slúžia.

Záruka na pôvod a skutočný stav  kilometrov nami dovezeného auta je pre nás samozrejmosťou. Tiež dávame záruku na možné skryté vady. Garantuje Vám tiež, že Vaše nové auto prejde technickou a emisnou kontrolou.

Áno, zabezpečujeme.